درباره ما

درباره طب اسپرت

فروشگاه اینترنتی طب اسپرت با هدف معرفی تخصصی، مشاوره و فروش لوازم پزشکی ورزشی، تجهیزات و لوازم کنترل فشار خون و قند خون برای ارتقاء سلامت جامعه و خانواده و ورزشکاران افتتاح گردیده است . در اسپرت طب سعی کردیم، ارتباط مستقیم بین وارد کننده/تولید کننده و خریدار را برقرار نماییم تا از پرداخت هزینه های اضافی توسط مشتریان در سراسر کشور جلوگیری شود.

کالاها در گروه های مختلف با برندهای متفاوت آورده شده و تلاش ما بر این بوده تا کامل ترین توضیحات و جزییات هر کالا به صورت واضح اعلام گردد تا برای مشتریان و بازدیدکنندگان گرامی امکان مقایسه و تصمیم گیری در مورد خرید آسان تر باشد.

  • محصولات با کیفیت بالا
  • پشتیبانی مشتریان عالی
  • گارانتی محصولات

گارانتی و خدمات پس از فروش

about-us

 

کلیه کالاهای اسپرطب دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و مشتریان هیچگونه نگرانی بابت خرابی کالا و پاسخ گویی خدمات بعد از خرید نخواهند داشت، زیرا برگه ضمانت نامه و گارانتی کالا به همراه کالای خریداری شده ارسال خواهد شد.

توضیحات بیشتر

تمامی محصولات پزشکی ورزشی ارائه شده در فروشگاه دارای گواهی نمایندگی رسمی از شرکت اصلی می باشد و مشتریانی که قصد خرید انبوه داشته باشند میتوان به آنها گواهی های نمایندگی رسمی شرکت را ارائه کرد .

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.